Genel

Mimari Blog

odoarchitecture.com mimarlık, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı, şehir ve bölge planlama alanları için bir blog sayfasıdır. Yayınlanacak blogları sizlerin yazılarından oluşturacağız.

Bu alanlarla ilgili çeşitli yazılarınızı bizimle paylaşırsanız sitemizde yayınlamak isteriz. Blogları gönderecek kişiler her türlü meslek grubundan ve üniversite öğrencilerinden olabilir.

Böylelikle farklı düşüncelerin bir arada toplanıp arşivlenebileceği bir ortam yaratılmış olacaktır. Ayrıca bu düşüncelerden ve üretimlerden çok sayıda insan faydalanabilecektir. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Yazılar çok farklı tiplerde ve türlerde olabilir. Bir düşünce, gezi yazısı, eleştiri, deneme, tavsiye, bir sürecin anlatımı kişisel anılar ve benzeri türlerde yazılarınızı bize gönderebilirsiniz.

Yazılarda fotoğraflar, resimler, çizimler ve çeşitli diyagramlar kullanılabilir. Gönderdiğiniz dosya sizin tasarladığınız şekilde odoarchitecture.com ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacaktır.

Yayınlanacak blogun başlığı adınız ve yazınıza belirlediğiniz başlık şeklinde ana sayfada yayınlanacaktır.

Paylaşmak istediğimiz içerikler kişilerin kendi deneyimleri ve düşünceleri olduğu için herhangi bir kural veya belli bir nitelik beklenmemektedir. Herkes istediği şekilde ve üslupta yazısını gönderebilir. Yayınlanan bloglara sonradan düzenlemeler yapılabilir.

Yazılarınızı odoarchitecture@gmail.com e-posta adresine göndermenizi bekliyorum. Herkese selamlar, sevgiler.