Yarışma Yapıları

SıralaTarihTipYer
Marmaraİç AnadoluAkdeniz
EgeGüneydoğu AnadoluKaradeniz
Doğu AnadoluKKTCYurtdışı

Marmara Bölgesi

İstanbul Deniz Müzesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Troya Müzesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Gökçeada Lise Kampüsü (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Lâpseki Hükümet Konağı (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Kemal Kurdaş Anıt Mezarı (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Lüleburgaz Şehirlerarası Otobüs Terminali (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
TCMB Bursa Şubesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
İstanbul Gop Hükümet Konağı (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Bolu Karaçayır Jimnastik Salonu (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Kayabaşı 17. Bölge Konutları (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
Kayabaşı Vadi Evler Sosyal Konutları (Ulusal Yarışma, Eşdeğer 1. Ödül)

İç Anadolu Bölgesi

Türkiye Noterler Birliği (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Anayasa Mahkemesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Kayseri Kale İçi Arkeoloji Müzesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Kara Harp Okulu Laboratuvar Merkezi (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
Anadolu Ü. Yabancı Diller Yüksekokulu (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Savunma Sanayii Müsteşarlığı Hizmet Binası (Ön Seçimli Yarışma, 1. Ödül)
Kayseri Ticaret Odası Hizmet Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
ODTÜ Lisansüstü Öğrencileri Konukevi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
ODTÜ Teknokent Bilişim İnovasyon Merkezi (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
TESKOMB Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Kayseri Adalet Sarayı (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Fransız Kültür Merkezi (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
Tepebaşı Belediyesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Akdeniz Bölgesi

Bodrum Ticaret Odası (Bölgesel Yarışma, 1. Ödül)
Konyaaltı Kentsel Tasarım (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Expo 2016 Antalya Kulesi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Manavgat Belediyesi Hizmet Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Antalya Otobüs Terminali (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminali (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Türkan Şoray Kültür Merkezi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
TAC-SEV Yeni Kampüs (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
Mimar Sinan Kongre Merkezi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Ege Bölgesi

Yeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
İzmir Tasarım Koridorları: Tırtıl (Ulusal Yarışma, Eşdeğer 1. Ödül)
Mimarlar Odası Denizli Şubesi Hizmet Binası (Bölgesel Yarışma, 1. Ödül)
Denizli Hükümet Konağı (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Güneydoğu Anadolu Bölgesi

Şehitkamil Sanat Merkezi (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Diyarbakır Yenişehir Belediye Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)
Gaziantep Belediye Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Karadeniz Bölgesi

Trabzon Belediyesi Binası (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Doğu Anadolu Bölgesi

KKTC

ODTÜ KKK Mühendislik Laboratuvarları (Davetli Yarışma, 1. Ödül)
R. Rauf Denktaş Anıt Mezarı & Müzesi (Ulusal Yarışma, 2. Ödül)
ODTÜ KKK Rektörlük ve Yönetim Binaları (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)

Pakistan

T.C. İslamabad Büyükelçiliği (Ulusal Yarışma, 1. Ödül)


SıralaTarihTipYer